O statku

Více informací o "bigboši"

koncert

25. července 2020

25. července si můžete vychutnat kapely na hudebním festivalu Bigboš Křinice. Pořádá ho již po patnácté kapela KLUCI na typickém statku "broumovského typu" v obci Křinice.

kapela KLUCI

Stylově nevázaní

Na Bigboši namátkou v minulosti vystoupili: Sunshine, Airfare, Richard Krajčo a doprovod (členové kapely Kryštof), Pavel Dobeš, Fast food Orchestra, N.V.Ú, 3logit, ... Stylové rozmanitosti se u nás meze nekladou.

Broumovsko

Kultura na statku

Společně budujeme tradici hudební akce na unikátním místě, která zajímá širokou veřejnost a přispívá ke kulturní rozmanitosti Broumovska.

buřty

Křinice naše milé

Obec se nachází v malebném úpatí Broumovských stěn. Statek je pár metrů od pastviny pro ovce a hned vedle rybníčka a polí. Ideální místo k odpočinku vybízí na chvíli "vypnout" a pobavit se u dobré hudby, jídla i pití.

Broumovsko

Lidé stanujte

Louka vedle statku je připravena pro vás k volnému stanování. Nemusíte se pak štrachat po silnici do města a v klidu složíte hlavu na místě.

pěšky

Pěšky, na kole, busem

Dopuručujeme dorazit na festival z blízkého okolí pěšky, na kole nebo busem. Pár parkovacích míst máme, ale Křinice jsou malá obec s úzkou silnicí, pokud necháte auto doma, předejdete komplikacím.

Broumovsko

Dobré jídlo i pití

Na statku najdete jídla dostatek: klobásy, buřty, něco vege i okurku do ruky pro znalce. K pití 2 značky píva a slušný výběr panáků a drinků.

Mapa

Křinice 6, 55001 Křinice